Kpt. Jána Rašu-detské ihrisko-potrebná údržba

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

V riešení
meno
Amália 13. júna 2019

Dobry den, kedy je prosim planovane kosenie detskeho ihriska na ulici kpt J.Rasu? Okolie je pokosene, ale ihrisko sa obisli. Tiez sa chcem opytat ci by bolo mozne v areali ihriska osadiť odpadkovy kos. Dakujem.

18. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

áno máte pravdu. Nakoľko mestská časť po verejnom obstarávaní momentálne spolupracuje s novým dodávateľom, pre ktorého je územné prerozdelenie Dúbravky nové a s plochami v správe mestskej časti sa ešte oboznamuje, dochádza aj k situáciám, kedy opomenie niektoré lokality zahrnúť do kosby.
Predmetné ihrisko a jeho okolie sme po kontrole v teréne zadali dokosiť. K náprave dôjde v najbližších dňoch.
Čo sa týka osadenia smetného koša, musíme citlivo uvážiť jeho umiestnenie aby nespôsoboval viac nepríjemností ako úžitku (hmyz, odor, atď.) V okolí sa nachádza dosť smetných košov ale Váš dopyt určite zvážime.
S pozdravom
Kto? odd.životného prostredia

Ing. Mária Smiešková
odd. životného prostredia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania