Kukučínova-rozvodné siete-nebezpečný kábel

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Vyriešený
meno
Peto 14. júna 2019

Na chodniku na Račianskej v blizkosti krizovatky pri "Kukurici" je jedna lampa poulicneho osvetlenia komplet bez ochranneho krytu elektroinstalacii. Vsetky kable s poistkami trcia na chodniku. Ak je to pod napatim, je to dost nebezpecne. Zial som to videl z elektricky a nestihol odfotit.

26. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Uvedené miesto bolo skontrolované a zabezpečené.

Siemens Mobility, s.r.o.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.