Dlhodobo odstavené vozidlo na Hlaváčikovej 37

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Vyriešený
meno
ivan 13. júna 2019

Na Hlaváčikovej ulici už niekoľko mesiacov bez pohnutia parkuje vozidlo bez riadne umiestnenej poznávacej značky (BL134OJ). Má síce platnú TK a EK, ale je to vrak, ktorý by v prípade zastavenia políciou určite prišiel o technický preukaz. Napríklad má elektrikárskymi páskami upevnené nárazníky. Vozidlo blokuje jedno z mála miest pre nerezidentov.

14. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobry den.
Majitela vozidla si vylustrujeme prostrednictvom KRPZ a nasledne ho vyzveme na odstranenie vozidla v lehotew do 60 dni. Platnost EK a TK mestska cast neriesi.

Halina Trubinyiova
oddelenie dopravy a ZP
MiU MC Bratislava - Karlova Ves
04. február 2020

Lukáš Bartošovič

dobry den, vrak bavorak sa uz na predmetnom mieste nenachadza
pre zaujimavost https://www.stkonline.sk/spz/BL134OJ
navrh - VYRIEŠENÉ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania