M. Schneidera Trnavského-zastávka MHD -poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Robert F. 15. júna 2019

MHD zastávka Švantnerova smer Pri kríži:
Svetelná informačná tabuľa odchodov - pokazená celá pravá polovica tabule - nezobrazuje časy.

19. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom



Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
08. júl 2019

Viliam

Ďalšie dve pokazené tabule - zastávka električiek OD Saratov smer Pri kríži a zastávka autobusov Hodžovo námestie smer SAV
08. júl 2019

Viliam

PS: ešte som zabudol daná tabula na zastávke Švantnerova je už plne funkčná
08. júl 2019

Robert F.

Asi tie 2 nove podnety treba zadat ako nove a samostatné, čo vy na to admin odkazprestarostu.sk?
11. júl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

admin OPS súhlasí - tento podnet označujem za vyriešený, a na tabule na iných miestach treba založiť nové podnety,

ďakujem,
s pozdravom,

Pavla Rachelová
pavla.rachel@odkazprestarostu.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania