Rybničná-chodník-bariérový

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení
meno
Tereza Frešova 13. júna 2019

Dobry den chcela by som sa informovať preco sa neudržuju chodníky medzi konečnou elakričiek na komisarkach a ulicou Rybnična? Na Rybničnej ulici a v jej okolí je stav chodníkov katastrofálny !Prečo táto čas musi byt taka zanedbaná ?

17. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, Tereza Frešová,
ďakujeme za Váš podnet týkajúci sa chodníka medzi konečnou električiek na Komisárkach a ulicou Rybničná. Už sme v rámci odpovedí uviedli, že správcom týchto chodníkov nie je mestská časť Vajnory ale Okresný úrad. Táto skutočnosť nám neumožňuje vykonať opravy na týchto chodníkoch. Na ich stav pravidelne upozorňujeme zodpovedné orgány s požiadavkou zaradiť ich do plánu opráv ciest a chodníkov. Tak sme postupovali aj v tomto prípade, na stav sme upozornili správcu. O výsledku vás budeme informovať.



Mgr. Igor Kňazovický
Sekretariát
Mestskej časti Bratislava-Vajnory



17. jún 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
podnet bol preposlaný Okresnému úradu.
S pozdravom
Jana Žabka
Odkaz pre starostu
17. jún 2019

Tereza Frešova

Dakujem snáď sa s tým niečo začne robyť
18. jún 2019

Jardo Mladší

podobný podnet som dával pred 2 rokmi a neurobili NIČ.A neurobí sa zase.Lebo Rača a okolie je na okraji záujmu.90 percent ciest chodníkov v Rači v havarijnom stave ale opravujú sa ulice ktorým doslova nič nie je......

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania