Pri mlyne-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Henrieta 13. júna 2019

Mega velke preliaciny/nebezpecne odtrhnute krajnice na viacerych miestach, ktore sposobili tazke nakladne auta zo stavby D4R7 a novo budovaneho logistickeho centra.
Poprosim riesit co najskor, je tam uzka vozovka, tazko sa da vyhnut, vela aut tam denno denne konci s preseknutymi gumami a to je asi najmensie zlo co sa im moze stat.

17. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, Henrieta,
ďakujeme za Váš podnet. Situáciu, ktorú spomínate vo svojom podnete poznáme a pozorne sledujeme. Výmole, ktoré vznikajú prejazdom ťažkých áut so stavebným materiálom smerujúcim na stavbu D4R7 nie je v našich silách odstrániť. Má to dve príčiny správcom cesty je magistrát, a opravy výmoľov vyžadujú celkovú rekonštrukciu cesty a spevnenie krajníc, tak aby sa pod ťažkými vozidlami neutrhli a nevytláčali na stranu. O situácii sme informovali ako staviteľa obchvatu tak aj magistrát s požiadavkou aby opravy zaradili do plánu. O situácii sa bude hovoriť aj na stretnutí so staviteľom obchvatu , ktoré bude v priebehu niekoľkých dní.
Vzhľadom na to, že riešenie tohto podnetu vyžaduje súčinnosť viacerých zainteresovaných subjektov, prosíme o pochopenie a trpezlivosť.


Mgr. Igor Kňazovický
Sekretariát
Mestskej časti Bratislava-Vajnory



17. jún 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
preposielam magistrátu.
S pozdravom
Jana Žabka
Odkaz pre starostu
18. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
26. jún 2019

Ivo Bariak

Treba urgovat riesenie tejto situacie, nakolko prejazd tymto usekom je uz doslova zivot ohrozujuci...
26. jún 2019

Henrieta

Jedine co som v danom useku postrehla bolo,ze nastupili prislusnici nasho zboru 😊 a rozlozili si mobilnu vahu a vazili nakladaky a kasirovali.A dnes som videla nejake farebne nakresy na krajnici.Ze by nieco k veci?
01. júl 2019

Igor Kňazovický

Dobrý deň.
Počas uplynulých dní staviteľ obchvatu D4R7 opravil nebezpečné výtlky na ulici Pri mlyne.
11. júl 2019

Peter

Dobry den,
Stavitel obchvatu sice zacal opravovat usek, no nedokoncil ho a je este v horsom stave ako bol. Poprosim kompetentncyh, aby si osobne prisli pozriet ako ten "opraveny: usek vyzera. Vyfrezovali cast krajnice a (hlavne pod dilanicnym mostom D1) nasypali iba kamennu drt do jam a to je vsetko. Ani ten asfalt neboli schopny naspat polozit. Preto prosim urychlene riesit tuto opravu, nakolko v spominanom useku vznikaju kolizie a uz som tam videl aj dopravnu nehodu.
11. júl 2019

Henrieta

Ano,Peter ma pravdu.Tych par usekov kde supli asfalt-tak uz jeden z nich ma znova odtthnutu krajnicu.A ostatne je nasypana drt v jame.
24. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

opätovane budeme žiadať stavebníka D4R7 o zabezpečenie tejto cesty.

S pozdravom

Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
24. júl 2019

Henrieta

Uz je to dorobene.
05. august 2019

Daniel Trn

Znova sa to rozpadava, chcel som vytvorit nový podnet a narazil som na tento
05. august 2019

Henrieta

Ano, odtrhla sa krajnica
06. august 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,
opätovne preposielam magistrátu.

S pozdravom
Jana Žabka
Odkaz pre starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania