Konopná-trávnatá plocha-vyschnutá

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený

Chcel by som sa opytat ci niekto kontroluje kvalitu kosenia na travnatych plochach v Prievoze. Firma, ktora kosi travu nevchrabava a nechave pokosenu travu lezat len tak. Travniky nie su dokosene ani vyzinackami. Bude Mestska cast Bratislava-Ruzinov preplacat faktury za takto odvedenu pracu?

18. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

zasielame stanovisko VPS:
Dnes 17.6.2019 bola vykonaná obhliadka lokality Trnávka , kde kosí externá firma. Na obhliadke sa konzultovali veci ohľadom kvality a rýchlosti kosenia v lokalitách Trnávka a Prievoz, dodávateľom bolo prisľúbené, že lokalita Trnávka bude dokosená do 19.6.2019. Po dokosení sa partia presunie na výpomoc do Prievozu aby sa zabezpečilo rýchlejšie ukončenie kosby . Dodávateľ bol upozornený na nedostatky týkajúce sa kvality kosby a dozberu kôpok po kosení. Prisľúbil okamžitú nápravu. Z našej strany sme zabezpečili častejšiu kontrolu dodávateľskej firmy



Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
25. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vraciame sa k starším podnetom. Po kontrole sme zistili, že podnet je vyriešený.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.