Pekná cesta-priechod pre chodcov-zle viditeľný

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Pred zimou hrr hrr nastriekaný priechod na Peknej ceste už stihol zmiznúť. Je potrebné spraviť kvalitnejší nástrek.

17. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
15. júl 2019

Martin U

Zatiaľ bez obnovy značenia.
29. august 2019

Martin U

Koniec leta a stav stále rovnaký.
09. september 2019

Martin U

Školský rok sa začal a obnova značenia zatiaľ nikde.
13. október 2019

Martin U

Priechod stále neobnovený.
14. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o vašom podnete sme opätovne informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
18. október 2019

Martin U

Stále sa vo veci nič nedeje. Toto nie je len taká vedľajšia ulička. Priechod je často využívaný. Preto ho treba čím skôr obnoviť.
02. december 2019

Martin U

Priechod konečne obnovený. Podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania