Popolná-chodník-bariérový

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Lenka Cíchová 13. júna 2019

Prerastená šípová ruža, chodci ju musia obchádzať po ceste. Treba ostrihať.

17. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet spadá do kompetencie Magistrátu, kam ho preposielame.

S pozdravom

MÚ – Rača
25. jún 2019

Lenka Cíchová

Ruža už sa pomaly dotýka chodníka.
27. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
02. júl 2019

Lenka Cíchová

Ďalšia rastlina na Popolnej, ktorú treba obchádzať po ceste .
11. júl 2019

Lenka Cíchová

Rastliny orezane , podnet vyriešený.
29. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
02. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
prerastené ruže sme ostrihali.

S pozdravom

Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
04. september 2019

M

dobry den,

nebolo by vhodne aj ten chodnik poriadne vycistit po celej jeho dlzke? coskoro budeme chodit po ceste .

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania