Ursínyho-parkovanie-nevyznačené miesta

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení

Čiara rozdelujuca dve miesta.

09. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie investícií a verejného obstarávania.

Kancelária starostu
23. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia oddelenia investícií a verejného obstarávania na mieste prebehla kontrola.
Podnet je aktuálne zaradený do časového harmonogramu plánu prác.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania