Americká-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený

Kedy sa zacnú čistiť kanále ? To je fotka z 30.05.2019 o 10.00 Ďakujem

01. júl 2019

Starostov Sused

Dnes vecer nam krasne prsi a kanal nadalej plny SUPER !!! To je smutne ked niekomu robi problem zdvihnut dekel a vytiahnut listie z kanalu. Na upratovanie mate dost ludi. Tak ich rozdelte ! Nemusi 5 ludi len cistit ihrisko ktore deti po hodine zmenia na nerozpoznanie ako sa to stalo dnes.
09. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaradený do časového harmonogramu prác.
Na základe našej urgencie pracovníci EKO podniku VPS najneskôr budúci týždeň podnet vyriešia.

Kancelária starostu
23. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Kanalizácia je vyčistená. Podnet je vyriešený.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania