Trnavská cesta-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
dobrý_sused 14. júna 2019

Dobrý deň,
poprosil by som o odstránenie dlhodobo odstaveného vozidla bez platnej TK/EK.

16. jún 2019

Reflektor Mladých

nie je kam odstrániť.
17. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia, ktorá sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
22. august 2019

Lukáš Bartošovič

Kia stale pritomna, pod vozidlom sa kumuluje rastlinny odpad
25. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

na vozidlo bola dňa 12.9.2019 umiestnená výzva na odstránenie v lehote 60 dní.

Oddelenie životného prostredia
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
24. október 2019

Lukáš Bartošovič

dobry den, vyzva zabrala, zelena KIA bola odstranena (odhadom pred tyzdnom)
16. december 2019

Lukáš Bartošovič

pre zaujimavost - KIA z ulice zmizla, potom zrejme navstivila servis, nasledne stanicu technickej kontroly - a vratila sa nazad s platnymi kontrolami EK a TK
to nie je velmi casty jav, zatial som ho pozoroval 4x, ak ma pamat neklame:
5308 (58317) - Forman z Uranovej, 56462 - Citroen z Kriznej, 61072 - Mazda z Kosickej a 67827 - Peugeot z Haburskej

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania