Balkánska-cesta-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
meno
Martin Nýdr 13. júna 2019

Zodpovedný: MAGISTRÁT
Prosím o odstránenie nánosov nečistôt z krajníc - reprofiláciu - na ceste č. 2 Balkánska od vjazdu do intravilánu Rusoviec až po Irkutskú - niekoľkoročný problém. Ručných pracovníkov, čo to tam postrašia a nahrubo zhrnú trošku okraje ako minule, tam ani neposielajte, takú amatérsku robotu radšej nerobte. Potrebné strojovo odstrániť nánosy a strojovo pozametať. Z vozovky neodteká voda, dochádza k podmáčaniu a plošným rozpadom AB krytu. Roky neriešite tieto problémy, stále výhovorky, že nie sú peniaze, ale dodnes mi nikto neodpovedal, keď som sa pýtal, koľko na to potrebujete! Pozn. pre admina - po kliknutí presne na miesto problému to prehodí ulicu na Irkutskú, čo nie je pravda.

02. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
05. august 2019

Roman Mihalik

aký je stav riešenia podnetu?
06. august 2019

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň, pán Mihálik,
magistrát podnet eviduje, ale ešte nebol vyriešený, opätovne ho preto preposielam magistrátu.

S pozdravom
Jana Žabka
Odkaz pre starostu
07. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o vašom podnete sme opätovne informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania