Eisnerova-lavička-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Vyriešený
meno
Patricia 14. júna 2019

Poškodená lavička na zastávke Milana Marečka

08. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ak medzičasom nedošlo k náprave, poprosím pracovníkov spol. Denova o opravu lavičky.
S pozdravom

Ing. Tatiana Ledényiová
referent výstavby a ŽP
MÚ DNV

Kto? Denova
Kedy? júl 2019
08. júl 2019

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

lavička len bola položená na miesto, opravená nebola (stále je voľne sa hýbajúca).

Ďakujeme za posunutie riešenia podnetu spol. Denova.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
18. júl 2019

Obyvatelka DNV

uz je to opravene
19. júl 2019

Silvia Vilhanová

Ďakujem za informáciu

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania