Štefana Králika-chodník-rozkopaný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Vyriešený

chodnik po oprave potrubia stale v hroznom stave. Je tam len strk. Minule sa tam dieta hralo s bagrom.

15. jún 2019

Patricia

chodnik je pri stefana kralika 18
23. jún 2019

Patricia

urobila som lepsie foto, katstrofa ten chodnik
24. jún 2019

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

zatiaľ je tento podnet zaslaný samospráve, kde vidia aj všetky podnety/aktualizácie. Uvidíme, aká bude reakcia.

S pozdravom

Silvia Vilhanová,
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
19. júl 2019

Silvia Vilhanová

Ďakujem krásne za informáciu, ako aj fotodokumentáciu.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania