Osvetlenie na Holíčšskej

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Tomáš Mozares 14. novembra 2010

Viac ako pol roka nefunguje osvetlenie terasy na Holičskej ulici. Po zotmení je tam tma ako v rohu, funguje iba jedno svetlo na zaciatku terasy + jedno na konci.

07. marec 2011

Tomas

Dakujeme, osvetlenie je vyriesene, este na holicskej chybaju odpadkove kose, resp. niektore su, ale su zdemolovane.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania