Smrečianska-strom-neorezaný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený

Stormy a kríky zasahujú do chodníku tak že je nepriechodny.

11. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podľa vyjadrenia EKO podniku VPS stromy a kríky boli upravené.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania