Dr. Vladimíra Clementisa-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Martin 16. júna 2019

Na ulici Dr.Vladimíra Clementisa sú suché stromy.

18. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

uvedené suché dreviny budeme riešiť s vlastníkom pozemku.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania