Budatínska-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Jano 16. júna 2019

Dolezita znacka upozornujuca ze lavy pruh je len na odbocenie je komplet zakryta stromami. Hrozi riziko nehody najma pri vypnutych semaforoch! Vodici nerespektuju / nevidia a pokracuju rovno. Oproti iduce auto alebo chodci ktori poznaju krizovatku automaticky pocitaju s tym ze auto odboci...

19. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.