Košická-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Zuzana Ondrejmišková 16. júna 2019

Vnutroblok na Dulovom namesti 7/8 nie je uz velmi dlhu dobu pokoseny a trava presahuje vyse 30 cm.

01. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

kosenie v tejto lokalite bolo zrealizované.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania