Rozbitý priechod pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 15. novembra 2010

Tento výmoľ sa začal tvoriť už pred niekoľkými mesiacmi. Samozrejme, bol oveľa menší a ľahšie sa dal obísť. Časom celkom slušne narástol a už to obchádzanie nie je také jednoduché. Nie len že sa nachádza sa nie priamo na priechode pre chodcov, ale najmä zhoršuje celkovú dopravnú situáciu na križovatke- autá buď spomaľujú, alebo sa mu snažia vyhnúť a tým ohrozujú oproti idúce autá.
A v okolí toho zdokumentovaného prípadu je ich aj viacej...

19. november 2010

Odpoveď samosprávy

Uvedené poškodenie komunikácie na priechode pre chodcov na Vavilovovej ulici evidujeme v zozname opráv komunikácií III. a IV.triedy pre mestskú časť Bratislava-Peržalka. Vzhľadom k objemu pridelených finančným prostriedkom pre rok 2010 sme zabezpečili hlavne opravy havarijných stavov, uvedené poškodenie po vykonanej obhliadke v máji 2010 sme nepovažovali za havarijné. Nakoľko mestská časť Bratislava-Petržalka v tomto roku môže vzhľadom ku kráteným finančným prostriedkom zabezpečiť už len objednané havarijné opravy, predmetnú opravu zaradíme do plánu opráv pre rok 2011, predpokladaný termín realizácie bude prvý štvrťrok roku 2011.

S pozdravom

Ing. Marián Miškanin, PhD.
prednosta Miestneho úradu mestskej časti Bratislava-Petržalka
19. jún 2017

Peter Griac

Jama čo je na fotke je opravená. Zasielam foto.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania