Pri starej prachárni-vertikálna značka-neaktuálna

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Peter Oravec 17. júna 2019

Neaktuálna hrdzavá značka. Prosím o odstránenie vrátane tyče.

08. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet rieši oddelenie investícií a verejného obstarávania.

Kancelária starostu
19. júl 2019

Peter Oravec

Bez zmeny.
Prosím o preposlanie samospráve.
12. september 2019

Peter Oravec

Samospráva ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie samospráve.
16. marec 2020

Peter Oravec

Rudolf Kusý ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie Rudolfovi Kusému.
19. apríl 2020

Peter Oravec

Rudolf Kusý ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie Rudolfovi Kusému.
30. september 2020

Peter Oravec

Dobrý deň.
Neriešený podnet.
Prosím o preposlanie.
S pozdravom.
11. február 2021

Peter Oravec

Dobrý deň.
Neriešený, samosprávou ignorovaný podnet.
Prosím o preposlanie.
S pozdravom.
28. apríl 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
prosím admina, aby požiadal samosprávu o aktualizáciu vyjadrenia k podnetu.
S pozdravom.
02. august 2021

Peter Oravec

Dobrý deň.
Aktuálny stav bez zmeny.
Prosím o preposlanie.
S pozdravom.
02. august 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom,

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania