Radlinského-trávnatá plocha-vyschnutá

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Peter Oravec 17. júna 2019

Zdevastovaný trávnik na Radlinského ulici priamo pred Daňovým úradom. Prosím o opravu a údržbu trávnika (alebo iné rozumné riešenie).

18. jún 2019

Juraj

Tu by asi bolo dobre vzhľadom na zastávku MHD a malo miesta pre prestupujucich plochu vydlazdit zamkovou dlažbou s vodnou priepustnostou zvýšenou.
18. jún 2019

Peter Oravec

Ja osobne zámkovú dlažbu nemám moc rád, nie je moc estetická a do centra miest podľa mňa nepatrí, ale ako možné riešenie to beriem.
19. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia, ktorá sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
07. január 2020

Peter Oravec

Magistrát ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie magistrátu.
07. január 2020

Peter Oravec

Magistrát ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie magistrátu.
07. január 2020

Peter Oravec

Magistrát ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie magistrátu.
10. január 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

plochu plánujeme v najbližšej dobe revitalizovať.

S pozdravom

Oddelenie tvorby mestskej zelene
Magistrát hlavného mesta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania