Mlynské Nivy-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
David Raška 17. júna 2019

Park pred bývalým bizniscentrom Apollo 1 je v katastrofálnom stave: kríky zarastené metrovou burinou, vysypané odpadky (tristná neprítomnosť smetných košov!), čierne skládky a nefunkčné lavičky s odhnitými drevenými sedákmi. Výsledok dlhoročnej absencie údržby. ŽIadam o nápravu a zavedenie pravidelnej údržby. Ďakujem.

04. júl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
23. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
28. júl 2019

Lucia

Mlynské Nivy-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Neporiadok v parku na Mlynských nivách pred Apollo BC 1. Návrh riešenia-
osadiť odpadový kôš.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania