Dostojevského rad-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Ostrovčeky na priechodoch pri budove Allianz sú plné lístia a špiny. Potom tam začne rásť burina. Potrebné tieto ostrovčeky vyčistiť a odburiniť.

20. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
25. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

všetky ostrovčeky v tejto lokalite boli vyčistené.

S pozdravom

Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
30. jún 2019

Martin U

Potvrdzujem.
12. december 2019

Martin U

Momentálne je tento podnet opäť aktuálny, po jeseni je tam zas popadané lístie a iný bio odpad popri obrubníkoch.
23. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ostrovčeky boli vyčistené. Ďakujeme za Váš podnet, aj vďaka Vám vyzerá naše mesto krajšie.

S pozdravom,

Oddelenie správy komunikácií a stavebných činností
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
23. december 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ostrovčeky boli vyčistené. Ďakujeme za Váš podnet, aj vďaka Vám vyzerá naše mesto krajšie.

S pozdravom,

Oddelenie správy komunikácií a stavebných činností
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania