Mlynské Nivy-kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý

Zabudnutý s nevysypaný kôš na parkovisku za budovou VÚB smerom k stavenisku.

29. jún 2019

Martin U

Nikto sa k tomuto košu nehlási?
19. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mesto malo nového dodávateľa, ktorý nezvládol situáciu, preto bol rozviazaný kontrakt a mesto sa vrátilo k starému dodávateľovi. Situácia sa postupne zlepšuje.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
29. november 2019

Martin U

Kôš bol nakoniec demontovaný. Podnet sa môže uzavrieť.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania