Cyprichova-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Juraj Skalský 17. júna 2019

Dobrý deň, bolo by možné postarať sa o prerastenú trávu a burinu pri električkovej trati, ktorá v tomto roku ešte nebola pokosenś a o zoschnuté stromy v parčíku neďaleko zastávky električiek Černockého? Ďakujem

19. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
25. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
pozemok na uvedenej adrese reg. „E“ KN parc. č. 1514/1 je v správe HM SR. V najbližších dňoch bude vykonaná terénna obhliadka v Rači, podnet preveríme a práce budú zaradené do harmonogramu prác.
Ďakujeme za podnet.

S pozdravom

Oddelenie životného prostredia
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
13. október 2019

Martin Uváček

Všetko z podnetu je už pokosené. Podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania