Guothova-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Zuzana Busova 18. júna 2019

prosim vas ihrisko nad skolkou na Guothovej je nepokosene a velmi neprijemne na chodenie pre malicke deti, viem ze je toho vela na kosenie ale toto by ste mohli skusit nejako prioritnejsie? dakujem

09. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia EKO podniku VPS kosenie tejto lokality prebieha tento týždeň.
Vzhľadom na kapacitné možnosti EKO podniku VPS sa prednostne vykonávajú opätovné kosenie parkov, detských ihrísk a sídliskovej zelene.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.