Hálova-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení

Po vykopaní prípojok (plyn, voda) pri novostavbe Petržalka City II. sa novopoložená dlažba prepadla na ploche cca 3m2. Diera nebezpečne ohrozuje chodcov, cyklistov, korčuliarov a i.

20. jún 2019

Jana P

len pre info: chodnik lezi na pozemku developera, snad bude mat miestny urad paky prinutit ich aby opravili co pokazili
20. jún 2019

Jerome

Mesto BA uprednostnuje developerov, ktori - staci pozriet len Odkaz - doslova devastuju mesto, nikto po nich neziada napravu zniceneho verejneho priestranstva...
21. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Petržalka City
21. jún 2019

Jerome

a? vyzvali ste ich ,aby napravili?? a nech pokosia aj tu metrovu burinu
22. jún 2019

Jana P

Vazena nepodpisana "samosprava",
Vasu odpoved povazujem za nedostatocnu, formalnu a alibisticku. Prosim o info, ci Vasa odpoved znamena, ze maju pisat na petralka city obyvatelia, alebo ci ich vyzve na napravu miestny urad.
vdaka vopred
03. október 2019

Jana P

Admin. prosim mohli by ste sa opytat samospravy, ci maju pisat na Petrzalka city obyvatelia, alebo to zabezpeci urad? vdaka
04. október 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet bol preposlaný Petržalka City 9. júla.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.