Račianska-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Zuzana 19. júna 2019

Poprosim Vas ostrihat kriky v useku na Racianskej ceste od Peknej cesty ku Černockeho v stredovom pase, nakolko je velmi zla viditeĺnost pre chodcov a deti z okolitych skol cez prechod pre chodcov pri Polygrafickom ucilisti. Dana krizovatka je este stale bez semaforu a ma zvysenu nehodovost. Dakujem

19. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.