Neupravená zeleň na ul. Krajná

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 16. novembra 2010

Dobrý deň, chcela by som poukázať na prostredie mestskej časti Trnávka, konkrétne na ul. Krajná. Som obyvateľom tejto časti mesta a je pre mňa nepochopiteľné prečo sa táto časť a konkrétne aj naša ulica nemôže aspoň dva krát do roka poupratovať- zostrihať do komunikácie presahujúcu zeleň, vyzbierať odpadky. Je to predsa časť Ružinova. Keď sa pohybujem po Ružinove v jeho centrálnej časti každý deň vidím ako sa jeho okolie upravuje, dokonca sa zametá aj okolie obrubníkov popri komunikácii. Prečo sa na ulice okolo Galvaniho zabúda...?

Konkrétne ul. Krajná je v katastrofálnom stave čo sa týka kvality vozovky, autám to možno až tak nevadí, ale chodci ktorí sú to obmedzovaný nespočetným množstvom áut, hlavne cez pracovné dni, sa nemajú kde vyhnúť pretože im v tom okrem jám na vozovke (v čase dažďa plných vody) bránia najmä do vozovky presahujúce stromy a kríky. To ani nehovorím o špine a odpadkoch, čiernych skládkach ktoré sa tu po celej ulici nachádzajú. Je mi ľúto hlavne mamičiek s kočíkmi pretože oni sa skutočne prichádzajúcim autám nemajú kam vyhnúť.

10. január 2011

Filip

Keby aspon samosprava pristavila na jar a jesen velkokapacitne kontajnery aby sme mohli spravit upratovanie ulice svojpomocne.
10. august 2011

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ulica je v správe Magistrátu, ktorý sme ešte v apríli vyzvali, aby tu vykonal starostlivosť o zeleň a celkovú údržbu.

Keďže údržbu nevykonal, spoločne s obyvateľmi sme zorganizovali akciu, pri ktorej boli konáre orezané a ulica vyčistená od smetí. Kontajner pristavila na svoje náklady MČ Ružinov.

MiÚ Bratislava- Ružinov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania