Záhrebská-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený

krik na zakrute, zasadne zasahuje do chodnika, dlhodobo nestrihany

20. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
váš podnet sme preposlali oddeleniu životného prostredia. O výsledku vás budeme informovať.

Oddelenie komunikácie MÚ Bratislava - Staré Mesto
16. júl 2019

Peter

vyriesene, dakujeme

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania