Kubačova-detské ihrisko-potrebná údržba

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený

kopa smetia plus pri muriku rastu stromy mirabelky hrozi zranenie deti

21. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za upozornenie. Zabezpečíme nápravu počas najbližších dní.

S pozdravom

MÚ – Rača
24. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Váš podnet je vyriešený.

MiÚ Rača

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania