Riazanská-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Abcd1234

08. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie verejného poriadku.

Kancelária starostu
09. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia oddelenia verejného poriadku dlhodobo odstavené vozidlo bolo nahlásené na Okresný úrad Bratislava / odbor cestnej dopravy a pozemných komunikácií.

Kancelária starostu
07. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dňa 4.10.2019 bola na vozidlo umiestnená výzva na odstránenie do 60 dní.

Oddelenie životného prostredia
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania