Cesta mládeže-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: Mestské Lesy

Vyriešený
meno
Antoan 23. júna 2019

Staré pôvodné chodníky pod cestou medzi stromami sú zarastené a nepozametané. Treba sa tadiaľ predierať.

23. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za upozornenie na tento problém.
Chodníček vyčistia naši zamestnanci a odstránia aj konáre/buriny, ktorá zasahujú na chodníček.
Kto? Mestské lesy
Kedy? Júl 2019

Marek Páva, Mestské lesy v Bratislave
29. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

náš pracovník chodníček vyčistil a odstránil aj konáre a buriny, ktoré na chodník zasahovali.

Ďakujeme, že ste nás upozornili na daný problém.

Marek Páva, Mestské lesy v Bratislave

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.