Mlynské Nivy-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

od dnes je tu tato kráska, bez TK EK

20. jún 2019

Ružinov - Prievoz

Zdravím Michal, toto vozidlo má na zadnom okne odkaz zjavne od majiteľa, že na dané miesto dovezie ešte niekoľko vrakov. Som mal vybytý tel by som odfotil inač. Vypadá to na dlhý boj...
21. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia, ktorá sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
08. júl 2019

Michal

fešáci tam stoja, ale nevidno výzvu na odstránenie a myslím že ju tam mali pred týždňom.
09. júl 2019

Michal

Tento text je určený magistrátu mesta Bratislava, sekcii životného prostredia a všetkým daňovým poplatníkom, ktorí sa skladajú na odťahy týchto vrakov a v bludnom kruhu riešia to isté porušovanie zákona "neprispôsobivého občana" ktorý to ešte aj verejne na sklo svojho autovraku prizná a vyhráža sa? určite je toto právny štát? je mi smutno z takýchto ľudí a prístupu k životu a prostrediu. Obzvlášť keď si človek z BA neváži svoje mesto!
12. august 2019

Michal

Dobrý deň, ubehli takmer 2mesiace od nahlasenia vraku a je možné že už aj viac ako 30dni od umiestnenia papierovej výzvy za stieračom na odtiahnutie pre majiteľa. ďakujem za kladné a promtné doriešenie v mene Ružinovčanov ďakujeme.
11. september 2019

Michal

su to takmer 3mesiace od nahlasenia, vrak už mal aj 30 dňovú výzvu. kedy prídete odtiahnuť. ďakujem
11. september 2019

Ružinov - Prievoz

Výzva sa vylepuje 60dnova. Ak si dobre pamätám vylepená bola 10.7. čiže len teraz ubehol čas na odstránenie pre majiteľa.
18. september 2019

Michal

Dobrý deň magistrát, máte informáciu kedy prídu tento vrak odtiahnuť? alebo to má občan zobrať do "vlastných rúk"?
23. september 2019

Michal

Dobrý deň samospráva, viem-e to nejako urýchliť? nárazník je už mimo vozidla a majiteľ s tým vrakom zjavne nepohne. Prosím po prečítaní tohto príspevku konať. ďakujem-e v mene Ružinovčanov.
24. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o vašom podnete sme opätovne informovali Sekciu životného prostredia.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
30. september 2019

Michal

ďakujem za vybavenie, cez víkend pribudla favoritka vedľa tá už je tiež nahlásená v samostatnom riešení.
06. október 2019

Michal

ubehlo viac ako 3mesiace od nahlasenia vraku, viac ako 1mesiac tam je výzva na odstránenie ( čo je aj max. doba podľa zákona na odtiahnutie vraku ) kde je problém? prečo sa nedodržujú termíny? Vie mi niekto toto kompetentný vysvetliť? ďakujem
08. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vozidlo evidujeme v poradovníku na odťah. Z kapacitných dôvodov nevieme zabezpečiť odťah ihneď po uplynutí 60 dňovej výzvy.

S pozdravom

Oddelenie životného prostredia
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
11. október 2019

Erik Kevin Meszaros

Auto vcera odstranene na zachytne parkovisko

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania