Škultétyho-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Tomas Stanek 20. júna 2019

Vodici aut si z chodnika medzi racianskou a kukucinovou, ktory bol novy spravili cestu cim ho nicia a najnovsie sa tade vozia uz aj velke auta zo stavby urban residence!

27. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet rieši oddelenie územného konania a stavebného poriadku.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania