M. Schneidera Trnavského-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
zuzana Kaliská 22. júna 2019

Zarastajuci chodnik iduci id Imetu k Harmincovej popri hlavnej ceste. Zarasteny travou, krikmi, konarmi, neda sa prejst

22. jún 2019

AntonS

M. Schneidera Trnavského-chodník-bariérový

Zarastený chodník
26. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Komunikácia je v správe magistrátu, preposielame podnet.

Rastislav Bagar, prednosta MÚ Dúbravka
27. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
02. júl 2020

zuzana Kaliská

M. Schneidera Trnavského-chodník-bariéra na chodníku

Zarasteny chodnik do polovice konarmi zo stromov, krikmi, travou. Vobec sa tade neda chodit. Pisem to sem kazdy rok aj 2x.Neviem ci je problem sa pravidelne starat o zelen a orezavat stromy.
31. august 2020

Marek Kečkéš

M. Schneidera Trnavského-krík-neostrihaný

Dobry den,
chcel by som nahlasit neorezane kriky a naletove dreviny na chodniku pozdlz elektrickovej trate a na ul. Scheidera-Trnavskeho (usek od kupaliska Rosnicka az po krizovatku s Harmincovou). Jedna sa o naletove invazivne dreviny.
Zasahuju uz do polovice chodnika.
Dakujem za vybavenie.
04. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ospravedlňujeme sa, že tento podnet doposiaľ nebol vyriešený. Opätovne sme o ňom upovedomili dispečing Oddelenia správy komunikácií. Veríme, že čoskoro Vás informujeme o náprave stavu.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania