Rozvodná-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Vyriešený
meno
Ondrej 23. júna 2019

Uz niekolko tyzdnov na Rozvodnej ulici vecer nesvietia poulicne lampy.

12. november 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Osvetlenie bolo skontrolované a je funkčné.

Siemens Mobility, s.r.o.
05. september 2020

Ondrej

Dva dni za sebou svetla na Rozvodnej zase nesvietia.
02. november 2020

Ondrej

Zase raz aktualny problem
03. november 2020

Ondrej

Na Kramaroch uz dva dni nefunguje osvetlenie. Deje sa to opakovane.
07. november 2020

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Siemens
09. november 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Porucha na osvetlení je odstránená, osvetlenie funguje.

Siemens Mobility, s.r.o.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.