Nobelovo námestie-vandalizmus-pitie alkoholu na verejnosti

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Vladis Berger 23. júna 2019

Dobry den. Na Nobelovom namesti pod shodami Billy si urobil pribytok jeden spoluobcan. Spi tam aj vykonava potrebu vid na obrazku. Po okoli uz pobehuju potkany ktore sa s nim zabyvali a to len kusok od detskeho ihriska. Poprosim o napravu lebo potkany uz behaju po chodnikoch.

24. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, o doriešení Vás budeme informovať.


MÚ BA - Petržalka
27. jún 2019

nezvladate.to

"Z občianskeho rozpočtu na rok 2019 sú pridelené finančné prostriedky v sume 25 154 eur na
riešenie problému ferálnych mačiek."

https://bratislava.blob.core.windows.net/media/Default/Dokumenty/Str%C3%A1nky/Chcem%20vediet/Schv%C3%A1len%C3%BD%20rozpo%C4%8Det%20HM%20SR%20Bratislavy%20na%20roky%202019-2021.pdf
30. jún 2019

Lila

Však máme slobodu, niektorí občania v jej duchu môžu znepríjemňovať život iným! Úplne slobodne! Slobodne liapať na verejných priestranstvách, slobodne fetovať, slobodne vytvárať hromady odpadkov a ešte slobodnejšie s tým otravovať celé široké okolie! Toto je vnímanie slobody na slovenský spôsob!
01. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

pracovníci sociálnych vecí vykonávajú pravidelne šetrenia a monitoring bezdomovcov v Petržalke.
Jednou z lokalít, kde sa vyskytujú bezdomovci je aj Nobelovo námestie. Vami popisované miesto je služobný vchod do obchodného domu Billa. Áno, pod schodmi je neporiadok po bezdomovcovi, ktorého odtiaľto odviezla rýchla zdravotná pomoc. Bezdomovec neskôr v nemocnici zomrel a miesto je teraz opustené, nikto tam neprespáva. Túto skutočnosť dokladá aj vysoká tráva v okolí schodiska.
Vyčistenie miesta po uvedenom občanovi bez domova sme odstúpili oddeleniu životného prostredia, ktoré to má v kompetencii.

Kto? MÚ Petržalka - Oddelenie životného prostredia

MÚ BA - Petržalka
01. júl 2019

nezvladate.to

"BEZDOMOVEC" - to je nejaká zvláštna kategória (POD)OBČANa/(POD)ČLOVEKa/(UNTER)MENSCHa?
03. júl 2019

Lila

Zomrel slobodne, slobodne spoločnosťou prehliadaný! Sám sa do nej zaradiť už nevedel a spoločnosť mu jeho koniec ulahčila svojou ľahostajnosťou lebo sloboda. Nebudeme predsa nikoho nútiť nasilu sa do spoločnosti zaradiť aspoň minimálne a tu je potom výsledok - smutné existencie neschopné sa vymaniť zo svojej mizérie lebo všetci tááák strašne dodržiavajú ich právo byť bezprízorným. Veď ľudské práva! Aj právo na život v exkrementoch uprostred obydlí! Myslím, že podaktorí "humanisti" by si zaslúžili....

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania