Vavilovova - pokosená tráva hnije na chodníku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Pri skole na Farskeho... Hnije to tam uz nejaky tyzden.. Cez pol chodnika

06. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
pokosená tráva bola z miesta odstránená.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania