Jégého-vertikálna značka-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
Peter Ondavsky 21. júna 2019

Opätovne chýba značka zákaz vjazdu na obratisko trolejbusov na Jégého ulici. Už riešený opakovane podnet - vyriešený, opätovne značka zničená.

25. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
18. február 2020

Peter Ondavsky

Znacka je opravena. Vyriesene.
26. júl 2022

Peter Ondavsky

Jégého-zvislá značka-poškodená

Poskodena znacka na obratisku trolejbusov Jegeho ulica. Zaroven by sa ziadalo zvyseny dohlad policiou alebo kamerovy system, poskodena znacka kratko po osadeni je vysledok dennodennej arogantnej jazdy po chodniku na zastavke trolejbusov, v protismere, v zakaze vjazdu - denne volana policia, co vsak naozaj nie je trvalo vhodne riesenie.
26. júl 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet s aktualizáciou bol opätovne odoslaný.

S pozdravom,
Admin.
26. júl 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet, ktorého prijatie týmto potvrdzujeme. Pridelili sme ho kolegyniam a kolegom, ktorí majú riešenie danej agendy v kompetencii. O priebehu riešenia Vás na základe obdržaných stanovísk budeme priebežne informovať.

S pozdravom,
Kto? Oddelenie správy komunikácií

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
02. august 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Komunálny podnik dopravné značenie opravil.
Ešte raz ďakujeme za nahlásenie podnetu a za to, že aj vďaka Vám robíme naše mesto krajším a bezpečnejším m(i)estom pre život.

S pozdravom,
Kto? Komunálny podnik
Kedy? 27.7.2022

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania