Furdekova - neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Uzavretý
meno
ocko 23. júna 2019

Pri vchode na poštu je tam hromada odpadkov...

24. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za Váš podnet, o doriešení Vás budeme informovať.



MÚ BA - Petržalka
01. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia, ktorá sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
28. apríl 2020

Martin Uváček

Veľká zmena nenastala. Stále je čo upratovať.
11. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Oddelenie životného prostredia preverilo podnet a uviedlo, že odpad sa na mieste nenachádzal.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania