Skalická cesta-osvetlenie-chýbajúce/nedostatočné

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený

Úplne zarastená pouličná lampa pred bytovkou č 4 na Skalickej ceste. Svietidlo sa úplne stráca v hustej korune stromov. Mohla by sa o pár konárov preriediť aby lampa lepšie svietila.

27. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet rieši oddelenie životného prostredia a územného plánovania.

Kancelária starostu
12. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia oddelenia životného prostredia a územného plánovania bolo zistené, že predmetná lampa sa nachádza na pozemku parc. č. 13145/20 v k. ú. Nové Mesto, ktorého vlastníkom je Bratislavský samosprávny kraj a preto mu bude daný podnet postúpený ako vecne a miestne príslušnému v danej veci konať. Budeme čakať a sledovať vyriešenie podnetu.

Kancelária starostu
13. júl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný priamo BSK.

S pozdravom

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
10. september 2019

Martin Uváček

Husté vetvy boli orezané, lampu je už pekne vidieť aj chodníka. Podnet je teda vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania