Grösslingova-stĺpik-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

V riešení

Vykyvane stpliky

24. jún 2019

Juraj Richtarik

Možno by tie stĺpiky mohli ísť aj úplne preč.
25. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, tento pozemok je v súkromných rukách (má desiatky majiteľov), rovnako stĺpiky nepatria MČ Staré Mesto. Pokúsime sa nájsť toho, kto stĺpiky montoval a vyzvať ho na nápravu stavu.

Oddelenie komunikácie MÚ Bratislava - Staré Mesto

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania