Štefánikova-trávnatá plocha-vyschnutá

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

V riešení
meno
Jerome 28. júna 2019

prezidentská záhrada!

vyschnutý krušpán, čiže buxus, vysoká burina...bodliaky, aj nebezpečné na dotyk pre malé detičky...Kto ma na starosti zeleň v Grassalkovichovej záhrade v tomto roku, je to KATASTROFA, prosíme odpoveď zo Starého Mesta a meno dodávateľa!

27. jún 2019

Jerome

admin,zabudli ste zverejnit...je 27.juna...
28. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, váš podnet preposielame na oddelenie životného prostredia. O výsledku vás budeme informovať.

Oddelenie komunikácie MÚ Bratislava - Staré Mesto
29. jún 2019

Jerome

Stare Mesto, tento rok sa Vam v Grassalkovichovej nedari, vymente dodavatela, resp.neuhradzajte faktury, je to katastrofa...
30. jún 2019

Jerome

treba nového záhradníka
01. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Krušpán nám už vlani zdevastovala vijačka krušpánová (veľmi agresívny biologický škodca, ktorý nemá u nás prirodzeného nepriateľa a hostiteľkou rastlinou je práve krušpán, húsenice za pár dní dokážu zlikvidovať celé porasty). Kríky sme postriekali a intenzívne ich prihnojujeme. Keďže začali vyháňať zelené listy, dali sme im ešte šancu, veríme, že sa spamätajú.
Odburinenie záhrady je objednané, údržbu má naša firma TSSM, Technické služby Starého Mesta.

Oddelenie komunikácie MÚ Bratislava - Staré Mesto
02. júl 2019

Jerome

Dakujeme za odpoved, ano, kruspan uz bol pred cca 2 rokmi vymeneny za male ihlicnany v inej casti ziveho plota...burina taka vysoka nemoze byt v Prez.zahrade, udržba ma byt na dennom poriadku vratane kontroly fajciarov, cyklistov a tych, ktorí piju vino pred malými detmi, treba z nej urobit nadherné miesto...viete, kolko turistov denne sa tam zastaví??
12. november 2019

U NAS TAKA OBYCAJ

nechutne , ze tu sa iba musi konstatovat ze sa nieco vidi, odpoveda, a nic sa nespravi.. dajme prezidentsky palac pod inu vlajku...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania