Jarošova-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Lucia 22. júna 2019

Na chodníku je pohodené plastové vrece plné zhrabaného lístia

29. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
13. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
mrzí nás vzniknutá nepríjemnosť. Vrece sme dali medzičasom odstrániť a už sa na chodníku nenachádza.

Oddelenie správy komunikácií a stavebných činností
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania