Žitavská-kanalizácia-poškodený kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

Vyriešený
meno
Ladislav Cisár 23. júna 2019

Križovatka Čiernovodská a Žitavská. Uvolnený kanálový poklop /mriežka/, pri prejazde vozidla vzniká veľký hluk.

02. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet preveríme o budeme Vás informovať. Pekný deň

Mgr.Henrieta Dvorská
04. september 2019

Filip Rovenský

Dobry den, rovnako aj znova poklop ako v podnete 14466
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/14466/kryt-kanala-zitavska
Dakujeme
07. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet bol vyriešený. Pekný deň

Mgr.Henrieta Dvorská

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.