Život pod psa -časť druhá

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rusovce

Neriešený
meno
Anonymný užívateľ 18. januára 2014

23.7.2012 som dal do Odkazu pre starostu tento podnet
http://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/1704/zivot-pod-psa,
utieklo veľa vody z vodovodu a stav napriek sľubu policajného prezidenta, ako i MV vnútra , stav sa nezmenil. Podali sme petíciu, náš problém bol pretriasaný snáď vo všetkých médiach ,až sme sa dopracovali k výsledku.

http://bratislava.sme.sk/c/6577758/strelnicu-zavru-do-roka.html
http://www.bratislavskenoviny.sk/najnovsie-spravy-z-bratislavy/verejny-poriadok/ministerstvo-vnutra-planuje-strelnicu-zrusit-do-roka.html?page_id=301276

Plus7dní č.39,zo dňa 20.9.2012, str.92-94 článok "Hrach na stenu",

a nakoniec i rokovanie policajného prezidenta s MČ Rusovce, s týmto výsledkom


"Budúcnosť výcvikového strediska v Rusovciach "

Dňa 17.12.2012 sa uskutočnilo krátke pracovné rokovanie medzi predstaviteľmi Policajného zboru SR a MČ Bratislava – Rusovce o problémoch výcvikového strediska, nachádzajúceho sa v katastri Rusoviec.
Prezident PZ SR Tibor Gašpar oznámil starostovi MČ Dušanovi Antošovi, že MV SR sa rozhodlo výcvikové stredisko postupne uzavrieť. S najväčšou pravdepodobnosťou sa tak udeje v priebehu roku 2013. Rezort má záujem záležitosť komplexne doriešiť čo najskôr, avšak presný dátum uzavretia výcvikového priestoru v Rusovciach v tejto chvíli stanoviť nemožno.
Výcvik jednotiek MV SR bude presunutý na inú lokalitu v blízkosti Bratislavy; možno pôjde aj o spoločné výcvikové stredisko vybratých zložiek MV SR a MO SR.
Navrhované riešenie je prerokované s ministrom vnútra SR a možno ho považovať za záväzné.
Prezident PZ SR Tibor Gašpar na predchádzajúcich rokovaniach prisľúbil, že do konca roku oznámi zámery MV SR na riešenie otázok, spojených s výcvikovým strediskom v Rusovciach. Pracovné rokovanie sa uskutočnilo v sídle Prezídia PZ SR.

Napriek všetkému ako vidieť zo stránky Rusoviec
http://www.bratislava-rusovce.sk/sk/uradna-tabula/strelnica/

"Strelnica"
Oznámenie útvaru osobitného určenia Prezídia Policajného zboru o vykonávaní streleckej prípravy vo výcvikovom priestore v Rusovciach na Vývojovej ulici:

Výcvik sa koná každý pracovný deň v čase
od 8.15 h. do 12.00 h.

ako aj priloženého videa spraveného 15.1.2014, strieľa sa ďalej. A ja sa pýtam -prečo?

18. január 2014

miro

aj neďaleko od tejto strelnice bola ešte jedna strelnica, trénoval na nej občas aj legendárny Jozef Gönci, ale kriminálne developerské živly zaplatili vyrobenie falošnej petície s falošnými podpismi a cez platených brigádnikov vytvorili umelú mediálnu kampaň smerujúcu k jej zatvoreniu ... a potom na úrodnej okolitej ornej pôde začali kriminálne developerské živly prať špinavé peniaze a ničiť ju stavbou domov ... tak kriminálne developerské živly dosiahli, že zrušili priestor pre rozvoj športu (aj streľba je šport !!!) a zároveň zničili najúrodnejšiu ornú pôdu ....
23. január 2014

Anonymný užívateľ

ak to tu uz raz bolo, tak toto je duplikat nie?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.