Panónska cesta - odstavené vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
František 23. júna 2019

Dobrý deň

Na parkovisku dlhodobo odstavené vozidlo - vrak Ford escord červenej farby s prázdnymi pneumatikami. Možnosť úniku technických kvapalín znečistenie životného prostredia.

19. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu životného prostredia.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania